.My ŽivotopiS

Něco o Mě a mém blogu

21. února 2010 v 13:26 | _LuC!NQa*

Nu:
Jmenuju se Lucka a je mi 14 let. Mám Hnědý vlasy a oči. Chodim do 8. trídy v Dobříši. Až skončím 9. třídu pudu na internát do Volyně a budu studovat interiérový design. Abych udělala talentové skoušky chodíms e svojí nejlepší kámškou (páč ona tam chce taky) na Uměleckou školu. Doufám že se mi to povede =)

A teď o mě konkrétněji. Od svích 4. let zbožňuju plavání. Každé léto jezím pořád k řece a na plavečáky. Můj největší rekord? "Přeplavní Vltavy na druhou stranu a nazpátek". Sem hodně Sportovně zaločená Girl takže ráda jedím i na kolečkovích bruslých bo na kole.

Vždycky si ale udělám čas k počítači abych si zahrála TOMb rAIDER. jE TO MOJE NJOBLÍBENĚJŠÍ HRA. Všechny díly už mám nejmíň 5x dohraný =D Po týhle hře si myslim že je nejlepší i "Uncharted" <-- Je to skoro stejný jako Lara akorát se tam víc střílí a hrajete za chlapa. TAKŽE Takovej "Larák" =D

Co se týče mejch oblíbenejch filmů...tak to nikdy nebyla romantika apod. Já zbožňuju filmy jako je např. Underworld, Rezident Evil, Blade apod. =)

Nebudu psát jaký je mí oblíbený jídlo protože to bych se tady upsala =D a i s pitím je to tak. =D (Díky bohu za to že to na mě ještě neni všecko vidět) =D

Miluju svoje kámoše, svího klluka, Rodiiče, a spoustu dalších lidí. Mám taky ráda svojí učitelku na výtvarku je sice starší ale "smysl pro srandu" jí nechybí.

Eště rychle: můj blog je o Tomb raiderovi jak jinak =) Snažim se dělat hodně soutěží aby se tady nikdo nenudil. A taky přidávám...si myslim docela zajímavé články. =D Do budoucna plánuju že bych na blog přidala i Uncharted ale to by bolo až za dlouho. Na to že blog nemám ani jeden měsíc...mi sem chodí docela dost lidí. A za to chci všem moc poděkovat =)
 
 

Reklama